Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu.  Realizowane przez nas rozwiązania i koncepcje są efektywne i skuteczne. Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą. Nasz obszar obejmuje fotografie w szerokim zakresie oraz działania projektowe na potrzeby firm, opierające się na zasadzie pełnego wykonawstwa - od projektu po gotowy produkt. Nasze działania, dzięki kompetentnej współpracy z Klientem, doskonale spełniają wymogi stawiane reklamie - są profesjonalnym wizerunkiem firmy przyczyniając się się do jej sukcesu. Potrafimy poprzez naszą kreację pozytywnie zaskoczyć odbiorcę. Nasi Klienci nie muszą angażować innych wykonawców w celu uzyskania oczekiwanego efektu. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów naszego działania, w których swobodnie się poruszamy. 

 


FOTOGRAFIA

 

Cenimy przede wszystkim jakość, stąd sesje zdjęciowe są realizowane przez renomowanego Artystę Fotografika, uznanego w Polsce i na świecie. Organizujemy i wykonujemy sesje zdjęciowe, tworzymy sugestywną fotografię, specjalizującym się w fotografii studyjnej, plenerowej i panoramicznej. Zdjęcia Nasze są publikowane w formie plakatów, kalendarzy, billboardów, katalogów, folderów i w pozycjach albumowych.

 

     FOTOGRAFIA DO WYSTROJU WNĘTRZ
 

W naszej internetowej galerii zdjęć Art Photography & Books Gallery, możecie Państwo wybrać i zakupić zdjęcia do wystroju wnętrz (tematyka: still life, fotografia panoramiczna z Polski i różnych stron świata, autorskie projekty fotograficzne). Zdjęcia są autorstwa wybitnego fotografika, wiele z nich zdobyło prestiżowe nagrody na światowych konkursach fotograficznych.

STUDIO GRAFICZNE

  

Wykonamy nawet najbardziej skomplikowany nieszablonowy projekt. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby sumienność, talent i kreatywność naszego zespołu przekładały się na zadowolenie Naszego Klienta. Zakres naszych działań obejmuje:
- projektowanie
  materiałów reklamowych
  reklam (prasa, internet)
  katalogów
  opakowań
  reklam wewnętrznych i zewnętrznych
  kalendarzy
- dowolny skład i przygotowanie materiałów do druku
  (posiadamy doświadczenie w składzie wydawnictw w języku arabskim)
- projektowanie i lifting stron www
- tworzenie prezentacji online lub na CD/DVD


Zapraszamy do współpracy!

stat4u